Zo štyroch modulov v ponuke, je Modul 1 najkomplexnejší, s najvyššou vybavenosťou. Objekt pozostáva z dvoch kontajnerov, tvoriacich jeden celok v tvare písmena L. Jeden z kontajnerov slúži vyslovene ako skladový kontajner s možnosťou uskladnenia 13 elektrobicyklov, prípadne ďalšieho vybavenia a druhý z kontajnerov je ideálnym pre príjem zákazníkov a výdaj elektrobicyklov s príslušenstvom. Vďaka čiastočnému preskleniu pôsobí práve výdajná časť objektu reprezentatívne a je zabezpečený dostatočný prístup denného svetla do interiéru. Vonkajší vizuál kontajnera je navrhnutý tak, aby prirodzene, vkusne a moderným spôsobom zapadal do prírodného alebo mierne urbánneho prostredia. Vonkajšie opláštenie zároveň disponuje označením BIKEY s informáciou, že sa jedná o požičovne elektrobicyklov.

Exteriérovou súčasťou Modulu 1 je vonkajší ukotvený stojan pre 5 elektrobicyklov, ktorý uľahčuje manipuláciu bezprostredne pred plánovaným odovzdaním elektrobicyklov a príslušenstva koncovému zákazníkovi. Súčasťou Modulu 1 je sada 10 pánskych a dámskych, elektrobicyklov Kross MTB hliníkovej konštrukcie v rôznych veľkostiach, 3 detské elektrobicykle, k nim 13 ks bezpečnostných zámkov, 30 ks pánskych, dámskych a detských horských cyklistických prilieb MTB, 2 detské zadné sedačky na bicykel, 1 cyklistický športový vozík na prevoz detí a nabíjacia stanica na simultánne nabíjanie až 6 elektrobicyklov. Pre Modul 1 je dodávané jednorázovo aj príslušenstvo pre starostlivosť o elektrobicykle – vysokotlakový čistič, kompresor, servisný box, servisný stojan na opravu elektrobicyklov, sprej na mazanie reťazí.

MODUL 1

 • 1 prevádzkový kontajner
  Prevádzkový kontajner slúži pre príjem zákazníkov a výdaj elektrobicyklov s príslušenstvom. Vďaka čiastočnému preskleniu pôsobí táto výdajná časť reprezentatívne a je zabezpečený dostatočný prístup denného svetla do interiéru. Súčasťou úpravy je aj elektroinštalácia, zahŕňajúca vnútorné osvetlenie a zásuvky, ktoré sú napájané na 220 V a kontajner má zároveň vytvorený samostatný uzamykateľný vchod. Výbava interiéru tejto časti modulu nie je súčasťou finálne dodávaného riešenia.
 • 1 skladový kontajner
  Skladový kontajner je vytvorený úpravou lodného kontajnera, ktorého vonkajší vizuál je navrhnutý tak, aby prirodzene, vkusne a moderným spôsobom zapadal do prírodného alebo mierne urbánneho prostredia. Súčasťou úpravy je aj elektroinštalácia, zahŕňajúca vnútorné osvetlenie a zásuvky, ktoré sú napájané na 220 V. Vnútorné vybavenie pozostáva zo závesného systému, určeného na uskladnenie 13 elektrobicyklov. Kontajner sa uzatvára dvojkrídlovými dverami, delenými uprostred a zabezpečenými uzamykateľnou zostavou tyčového zámku.
 • 13 elektrobicyklov
  Súčasťou modulu je sada 13 elektrobicyklov Kross MTB hliníkovej konštrukcie. Sada pozostáva z piatich pánskych elektrobicyklov vo veľkostiach 20” – 21” (2ks) a 18” – 19” (3 ks) a piatich dámskych elektrobicyklov vo veľkostiach 16” – 18” (3 ks) a 18” – 19” (2 ks) a 3 ks detských elektrobicyklov. Všetky bicykle sú vybavené motorom s minimálnym výkonom 250W/36V/80Nm a batériou s minimálnym objemom 36V/612Wh/17Ah.
 • 1 nabíjacia stanica
  Modul ponúka možnosť dobitia batérie elektrobicykla pre návštevníkov priamo na mieste. Nabíjacia stanica simultánne nabíja až 6 elektrobicyklov.
 • Zabudovaný stojan na bicykle
  Stojan na bicykle, ktorý je zabudovaný v kontajneri. Je skonštruovaný z tuhých oceľových profilov a jeho povrchová úprava je prevedená práškovou farbou v červenom odtieni. Kotvený ja priamo na stenu kontajnera. Stojan je navrhnutý na uskladnenie 5 bicyklov. V jednom kontajneri sú zabudované spolu 3 stojany s celkovou kapacitou 15 bicyklov.
 • Prilby
  Horské cyklistické prilby MTB sú súčasťou servisného vybavenia modulu v celkovom počte 30 kusov, v rôznych veľkostiach a modeloch (dámske, pánske, detské).
 • Detská sedačka na bicykel
  Súčasťou modulu sú 2 kusy detskej zadnej sedačky na elektrobicykel. Sedačky sú určené deťom vo veku od dvanásť mesiacov do päť rokov.
 • Cyklovozík pre deti za bicykel
  Modul obsahuje jeden cyklistický športový vozík, ktorý sa upevňuje za bicykel. Maximálna nosnosť cyklovozíka je 45 kg a je určený na prevoz detí.
 • Zámok na elektrobicykel
  Počas doby prenájmu elektrobicykla koncovým užívateľom je k dispozícii bezpečnostný zámok. Modul 1 obsahuje 15 ks zámkov.
 • Servisné vybavenie
  Servisné vybavenie modulu obsahuje kompresor na bicykle, 30-kusovú sadu vysoko kvalitného montážneho náradia, určeného na servis a bežné opravy bicykla, montážny stojan. Servisné možnosti zahŕňajú výmenu duše a použitie oleja na mazanie reťazí.
 • Externý stojan na bicykle
  Súčasťou modulu je vonkajší stojan pre 5 ks elektrobicyklov. Je umiestnený v exteriéri modulu a upevnený ukotvením do zeme. Stojan je vyrobený z pevnej oceľovej konštrukcie, ktorá umožňuje elektrobicykle zaparkovať tak, aby neboli poškodené.
 • Vizibilné prvky
  Balíček marketingovej podpory značky obsahuje dva reklamné nosiče typu beach flag, cenník v dvoch prevedeniach (v tlačenej verzii i ako súčasť polepu kontajnera).
500
mesačný nájom

+ 5 % podiel z tržieb,
hradený kvartálne