Základ Modulu 2 tvorí prevádzkový kontajner, ktorého obvodový plášť je čiastočne presklený, čím je zabezpečený prístup denného svetla do interiéru a zároveň ponúka okoloidúcim možnosť vidieť ponuku elektrobicyklov na prenájom. Vonkajší vizuál kontajnera je navrhnutý tak, aby prirodzene, vkusne a moderným spôsobom zapadal do prírodného alebo mierne urbánneho prostredia. Vonkajšie opláštenie zároveň disponuje označením BIKEY s informáciou, že sa jedná o požičovne elektrobicyklov. Interiér kontajnera poskytuje stojan oceľovej konštrukcie s možnosťou uskladnenia 10 elektrobicyklov.

Súčasťou Modulu 2 je 10 pánskych a dámskych elektrobicyklov Kross MTB hliníkovej konštrukcie v rozličných veľkostiach, 10 ks bezpečnostných zámkov, 30 ks pánskych, dámskych a detských horských cyklistických prilieb MTB, 2 detské zadné sedačky na bicykel a 1 cyklistický športový vozík na prevoz detí. Priamo na mieste je možnosť dobitia batérie bicykla v nabíjacej stanici, ktorá simultánne nabíja až 6 elektrobicyklov. V exteriéri je umiestnený stojan oceľovej konštrukcie pre 5 elektrobicyklov. Pre Modul 3 je dodávané jednorázovo aj príslušenstvo pre starostlivosť o elektrobicykle – vysokotlakový čistič, kompresor, servisný box, servisný stojan na opravu elektrobicyklov, sprej na mazanie reťazí.

MODUL 2

 • 1 skladový kontajner
  Skladový kontajner je vytvorený úpravou lodného kontajnera, ktorého vonkajší vizuál je navrhnutý tak, aby prirodzene, vkusne a moderným spôsobom zapadal do prírodného alebo mierne urbánneho prostredia. Súčasťou úpravy je aj elektroinštalácia, zahŕňajúca vnútorné osvetlenie a zásuvky, ktoré sú napájané na 220 V. Vnútorné vybavenie pozostáva zo závesného systému, určeného na uskladnenie 13 elektrobicyklov. Kontajner sa uzatvára dvojkrídlovými dverami, delenými uprostred a zabezpečenými uzamykateľnou zostavou tyčového zámku.
 • 10 elektrobicyklov
  Súčasťou modulu je sada 10 elektrobicyklov Kross MTB hliníkovej konštrukcie. Sada pozostáva z piatich pánskych elektrobicyklov vo veľkostiach 20” – 21” (2ks) a 18” – 19” (3 ks) a piatich dámskych elektrobicyklov vo veľkostiach 16” – 18” (3 ks) a 18” – 19” (2 ks). Všetky bicykle sú vybavené motorom s minimálnym výkonom 250W/36V/80Nm a batériou s minimálnym objemom 36V/612Wh/17Ah.
 • 1 nabíjacia stanica
  Modul ponúka možnosť dobitia batérie elektrobicykla pre návštevníkov priamo na mieste. Nabíjacia stanica simultánne nabíja až 6 elektrobicyklov.
 • Zabudovaný stojan na bicykle
  Stojan na elektrobicykle, ktorý je zabudovaný priamo v kontajneri, je skonštruovaný z tuhých oceľových profilov. Do detailu premyslená konštrukcia stojana umožňuje zaparkovať súčasne plný počet dodaných elektrobicyklov tak, aby neboli poškodené.
 • Prilby
  Horské cyklistické prilby MTB sú súčasťou servisného vybavenia modulu v celkovom počte 30 kusov, v rôznych veľkostiach a modeloch (dámske, pánske, detské).
 • Detská sedačka na bicykel
  Súčasťou modulu sú 2 kusy detskej zadnej sedačky na elektrobicykel. Sedačky sú určené deťom vo veku od dvanásť mesiacov do päť rokov.
 • Cyklovozík pre deti za bicykel
  Modul obsahuje jeden cyklistický športový vozík, ktorý sa upevňuje za bicykel. Maximálna nosnosť cyklovozíka je 45 kg a je určený na prevoz detí.
 • Zámok na elektrobicykel
  Počas doby prenájmu elektrobicykla koncovým užívateľom je k dispozícii bezpečnostný zámok. Modul 1 obsahuje 10 ks zámkov.
 • Servisné vybavenie
  Servisné vybavenie modulu obsahuje kompresor na bicykle, 30-kusovú sadu vysoko kvalitného montážneho náradia, určeného na servis a bežné opravy bicykla, montážny stojan. Servisné možnosti zahŕňajú výmenu duše a použitie oleja na mazanie reťazí.
 • Externý stojan na bicykle
  Súčasťou modulu je vonkajší stojan pre 5 ks elektrobicyklov. Je umiestnený v exteriéri modulu a upevnený ukotvením do zeme. Stojan je vyrobený z pevnej oceľovej konštrukcie, ktorá umožňuje elektrobicykle zaparkovať tak, aby neboli poškodené.
 • Vizibilné prvky
  Balíček marketingovej podpory značky obsahuje dva reklamné nosiče typu beach flag, cenník v dvoch prevedeniach (v tlačenej verzii i ako súčasť polepu kontajnera).
350
mesačný nájom

+ 5 % podiel z tržieb,
hradený kvartálne